Personel Daire Başkanlığı

  • Başkanlığımız
  • Misyon & Vizyon
  • Personel
  • İletişim
  • Formlar

Personel Daire Başkanlığı

Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı, Pelitli Yerleşkesi Rektörlük Binasında tüm akademik ve idari personelin özlük haklarıyla alakalı konularda hizmet vermektedir. Üniversitemizin personel sayısı ve niteliği bakımından gerekli planlamalar Daire Başkanlığımızca yürütülmektedir. 

Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ: Yasal düzenlemeler kapsamında Üniversitemizin personel ihtiyacını doğru planlamak, güncel mevzuatları doğru yorumlamak ve uygulamaya geçirmek, gizlilik ilkesini dikkate alarak çalışan haklarını korumak, Üniversitemiz tarafından ihtiyaç duyulan insan gücünü sağlamak; doğru, verimli, düzenli, uyumlu ve koordineli insan odaklı bir anlayış ile hizmet sunmak, yönetmelik, yönerge ve mevzuatlarda düzenlenen her türlü özlük haklarının en kısa sürede eksiksiz ve doğru olarak uygulanmasını temin etmektir.

VİZYONUMUZ: Hızlı değişim sürecinde doğru, verimli, düzenli, uyumlu, koordineli ve bütünleştirici iş birliğine dayalı insan haklarına önem veren çağdaş bir idari yapı oluşturmak ve takım ruhuyla mutlu bir ortam yaratmayı ilke edinmektir.

Personel Bilgisi

Ferdi Ali AKER – Personel Daire Başkanı

Sena Nur ÇINAR – Personel Sorumlusu

İletişim Bilgileri

Avrasya Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı

Adres: Pelitli Mahallesi Olimpiyat Bulvarı No:35/A Ortahisar/Trabzon

Tel: 0 462 334 64 54  ( Dâhili: 1217/1184 )

E-Posta: personel@avrasya.edu.tr