FEF – Azami Süre Sonu Lisans Ek Sınavları – 1 Başvuruları Hakkında

2547 Sayılı Kanun’un 44. Maddesi c fıkrası gereğince 2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılı sonunda azami süresi dolan Lisans Öğrencileri için başvuru şartları ve koşulları aşağıda açıklanmıştır. 1. Daha önce alıp devam şartını sağlayarak başarısız oldukları (DC,DD,FF) derslerden EK SINAV hakkını kullanabilirler. 2. Azami Süre Sonu ek sınavlarına 2014-2015 ve öncesi Eğitim ve Öğretim Yılı Girişli öğrencilerimiz başvurabilir. 3.Başvuru yapacak olan lisans öğrencilerinin başvuru formuna tüm ders bilgilerini eksiksiz     olarak doldurması ve başvuru yapması gerekmektedir. 

 4.Başvurular E-posta yolu ile yapılacak olup, başvuru formunu fefsekreterligi@avrasya.edu.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. 

 5.Azami Süre Sonu I. Ek Sınavları 31 Ağustos-4 Eylül 2021 tarihlerinde yapılacak olup          sınav programı ve yerleri ayrıca duyurulacaktır. 

Son Başvuru Tarihi – 27.08.2021 olup, bu tarihten sonra gelen başvurular kabul edilmeyecektir. 

Başvuru Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 

  1.  Evrak el yazısı ile doldurulup gönderilmelidir. Gönderilen evrak mutlaka ıslak imzalı olarak doldurulmalıdır. Doldurup imzaladığınız dilekçeyi,  cep telefonunuza indireceğiniz  camscanner, office lens vb. tarama uygulamaları yardımıyla pdf dosyası olarak mail atmalısınız. (İmzasız evraklar işleme alınmayacaktır.) 
  2. Evrak doldurulurken güncel tarih atılmalıdır. 
Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

indir [62.00 KB]